ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Vzniká špionážní drama s Kryštofem Hádkem a Vicou Kerekeš

06.10.2014 V těchto dnech se v pražských ulicích natáčí drama z období okupace. Jedním z úkolů našeho sfx departmentu byla realizace hořícího autobusu. To by nebylo nic tak ojedinělého, kdyby autobus mohl být poškozen. Ten nám byl zapůjčen na natáčení a jelikož jde o veterána, museli jsme se majiteli zavázat, že se s ním nic nestane. Dva dny jsme autobus pro natáčení pečlivě připravovali, interiér obkládali nehořlavými látkami, aby nebyl poničen. Výsledkem byla věrohodná realizace ohnivého efektu bez známek poškození autobusu. 

Režie filmu pod názvem Krycí jméno Holec se ujal Franz Novotny. V hlavních rolích se kromě Kryštofa Hádka a Vicy Kerekes objeví také Johannes Zeiler, David Novotný, Ondřej Brzobohatý, Vilma Cibulková, Jiří Vyorálek a další. Producentsky jsou pod snímkem podepsáni Monika Kristlová ze společnosti Dawson Films a Alexander Glehr z rakouské produkce Novotny &Novotny Filmproduk.on GmbH. 

Video z natáčení můžete vidět v článku na Novinkách.cz

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz