ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Přednáška o speciálních efektech v umělecké škole Michael sklidila úspěch

05.03.2014 Pražská střední a vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael pozvala Pavla Policara, aby studentům připravil seminář na téma "Speciální efekty ve filmu a reklamě". Přednáška s besedou proběhla 5. března 2014 a díky zájmu studentů i pedagogů trvala téměř 3 hodiny. Mluvilo se nejen o běžně využívaných efektech jako sníh, kouř, déšt, oheň apod., ale také přišla řeč na hydraulické efekty, vodní sklopky, pavučiny nebo rampouchy. Také studentům prozradil trik, jak z dětské plenky vyrobit základní materiál pro sněhovou kouli. :-)

Studenti si mohli sami vyzkoušet, jak funguje těžký kouř, jak se dělají tělové postřely nebo jak vzniká snadno rozbitné "cukrové" sklo. Ohlas byl veliký. Přednáška byla studenty hodnocena jako nejlepší, kterou zatím měli příležitost navštívit. Proto asi nebyla poslední. Chystáme pokračování v podobě workshopů. 

beseda se studenty - ARTsfx


výroba umělé sněhové koule - ARTsfxpostřel na studentovi - ARTsfx
Více fotek na Facebooku
Více o Škole Michael

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz